Re: podvod

Raven | 09.03.2010

Podvody nvymýtíš, nebude to Nys, bude to někdo jiný. Lidé se musí poučit sami a uvědomit si jednu ze základních věcí v souvislosti s ruletou a hazardem obecně a to: Pokud někdo najde způsob, jak omezit riziko ztráty a pouze profitovat, tak to Nikdy a Nikomu neřekne. Možná s vyjímkou předání svému potomkovi.
Při představě, že vymyslím "opravdu zaručený a bezchybný systém", který mi zajistí příjem řekněme 3.000,- Kč za hru (třeba denně), tak rozhodně nebudu zakládat weby a nabízet systém ke koupi. Naopak, budu si jej syslit doma, venku se tvářit jako socka (alespoň chvíli) a kamarádům řeknu, že jsem vzal brigádu v Kauflandu a proto nechodím tolik do hospody a mám peníze.
Ale dokonalý systém - v našem případě na ruletu, prostě neexistuje. Je to takové "Perpeetum mobile" v přeneseném slova smyslu. Sestavte jakýkoliv systém založený na navyšování sázek a narazíte na první překážku, tedy díru v systému - limit výše sázek - a máte problém Hjůstne...
Zkoušel jsem desítky systémů, další si upravil k obrazu svému. Pokud jsem je jen "testoval", ať už simulací v Excelu nebo na Free hře, bylo to naprosto dokonalé, bohužel jen do doby, než jsem si zahrál "naostro".

Přidat nový příspěvek