Re: Práce na internetových kasinech

Raven | 08.04.2010

Pane Sylwestře, objasněte mi, prosím, proč jako úspěšný hráč potřebujete další lidi a prodáváte svůj profesionální systém? Nebylo by efektivnější investovat svou snahu a čas do zhodnocení vlastního kapitálu pomocí Vašeho profi systému, namísto nekonečného "lovení" dalších duší? Víte, jakou máte pověst mezi lidmi zajímajícími se o ruletu? Proč se na všechny nevykašlete a nejedete si svou cestou? V klidu, bez urážek ze stran ostatních, vydělávat si sám pro sebe a nestarat se o další.
Nezlobte se na mne, ale v této chvíli sám sebe stavíte do pozice nedůvěryhodného člověka. Navíc, v momentě, kdy vyslovíte jakoukoli částku za Váš systém se tímto v očích hráčů absolutně diskvalifikujete. Pokud je Váš systém perfektní a věříte mu, proč jej prostě nedáte hráčům k dispozici zdarma pod podmínkou, že za něj zaplatí v případě, že se jim systém osvědčí? Nebo svému systému nevěříte? Pak je na zvážení, zda se nejedná o podvod - stručně řečeno.
Věřte tomu, že pokud byste nějakým opravdu funkčním a v kasínech aplikovatelným systémem disponoval, tak by vám hráči s klidných svědomím a rádi odevzdávali třeba 5% ze svých měsíčních zisků - i já bych se tak zachoval.
Bohužel, pokud na někoho vybafnete s cenou 666€ za "něco", tak očekávejte adekvátní reakci.

Přidat nový příspěvek