Re: Tercius

Raven | 31.03.2010

Také jsem Tercius zkoušel, podle mne, je to jen další pseudosystém uvolněný někým z kasina. Žetonové zatížení se v průběhu hry dostává do nepříjemných výší a zisk není zas "taková bomba". Navíc, co si budeme povídat, je Tercius náročný na udržení pozornosti a neustálé úpravy v tabulce progrese. Mne si nezískal a je jen otázkou času, kdy otráví i další.
V zájmu hráče jsou především tyto věci:
a) vytvoření zisku (pochopitelně)
b) eliminace případné prohry
c) minimalizace zatížení plátna v průběhu hry

Třeba bod "c" dokonale nesplňuje Martingale, 10 spin bez výhry již stůl zatěžuje 1023 žetony (pokud to hra vůbec umožňuje).
Podle mne, je stravitelné zatížení stolu do 50ti žetonů, sám hraji na max zátěž 33ž.
Bodem "a" mám na mysli minimálně +1 žeton na spin, jinak je to holý boj o vrácení vkladu a tím zbytečné nervy.
Bod "b" v podstatě koresponduje se zatížením stolu. Osobně si dávám limit na -55 žetonů ztráty (a +150 zisku). Toto mi bohužel Tercius neumožňuje, protože se při "horší" sérii dostanu na daleko vyšší zatížení.

Jak říkám, mne si nezískal, na druhou stranu, prohlédněte jakýkoliv systém, který lze najít na internetu, jsou konstruovány podobně, čím to asi bude, že?

Přidat nový příspěvek